Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALAM DE SIBIU KG, FL.SALAU DE NIL 300/500BAX6KG, CHIO MAXI MIX 750G, D ALE GURII GOGOSARI SF.4230G,

Număr anunț
DA40286811
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15131120-2 · Salamuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.855,71 RON
Valoare atribuită
2.855,71 RON
Data publicării
30.04.2026 10:12
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.855,71 RON

din 2.855,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.