Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie corpuri de iluminat - GIURGIU
- Număr anunț
- DA40273508
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- ICT SMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI 44599166)
- Cod CPV
- 31527300-9 · Corpuri de iluminat pentru uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.203 RON
- Valoare atribuită
- 2.203 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 09:42
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.203 RON
din 2.203 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro