Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie materiale și indicatoare avertizare PSI la CAbR Pojorâta
- Număr anunț
- DA40273121
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31523000-8 · Indicatoare si placute luminoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185,79 RON
- Valoare atribuită
- 185,79 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 09:25
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
185,79 RON
din 185,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro