Ofertă acceptată
Cumpărare directă
200G METRO CHEF UNT, 10X7.5G RIOBA LAPTE CAFEA, 1L LADORNA SM UHT 20%, 1*30 ARO OUA M, 600G FL TOAST
- Număr anunț
- DA40284854
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15530000-2 · Unt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.083,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.083,60 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 08:54
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.083,60 RON
din 3.083,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro