Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARFA DAS CANTINA

Număr anunț
DA40284812
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA OTELU ROSU (CUI 45426171)
Furnizor / câștigător
ANDREXMAR - EXCLUSIV SRL (CUI 34898977)
Cod CPV
15821000-9 · Produse de panificatie prajite si produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.824 RON
Valoare atribuită
9.824 RON
Data publicării
30.04.2026 08:52
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.824 RON

din 9.824 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.