Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cozonac cu nuca, 700 G

Număr anunț
DA40274095
Autoritate contractantă
GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM PRELUNGIT ACADEMIA PITICILOR (CUI 29414450)
Furnizor / câștigător
CUPTORUL CU PÂINE TRADIŢIONALĂ SRL (CUI 29515706)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,80 RON
Valoare atribuită
256,80 RON
Data publicării
29.04.2026 10:05
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,80 RON

din 256,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.