Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanţă în domeniul relațiilor publice și comunicării

Număr anunț
DA40283234
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
Furnizor / câștigător
PURPOSE COMMUNICATION S.R.L. (CUI 45753360)
Cod CPV
79416200-5 · Servicii de consultanta in relatii cu publicul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.750 RON
Valoare atribuită
33.750 RON
Data publicării
29.04.2026 16:31
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.750 RON

din 33.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.