Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INCHIRIERE BUTELII DE OXIGEN SI INCARCARE BUTELII DE OXIGEN ANUL 2026 CU POSIB PREL 2027
- Număr anunț
- DA40261409
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 66162000-3 · Servicii de custodie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.000 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 09:29
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55.000 RON
din 55.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro