Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a serviciilor de organizare a procedurilor de achizitie GPP Nicolae Simonide
- Număr anunț
- DA40261538
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PITESTI - CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 4317967)
- Furnizor / câștigător
- CRISTEA DANIEL CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38857082)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 09:34
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.000 RON
din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro