Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Exudat / Tampon / recoltoare /tampoane /exudate sterile in tub cu mediu AMIES, CERTIFICAT CE
- Număr anunț
- DA40287701
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.740 RON
- Valoare atribuită
- 13.740 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 10:41
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.740 RON
din 13.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro