Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie hârtie xerox A4 pt. CIA Cristiana Carei
- Număr anunț
- DA40276893
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Furnizor / câștigător
- TIPOGRAFIA SOMESUL SA (CUI RO2384846)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 516,50 RON
- Valoare atribuită
- 516,50 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 11:52
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
516,50 RON
din 516,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro