Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laser tester fibra optica 50MW

Număr anunț
DA40288713
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.986,30 RON
Valoare atribuită
1.986,30 RON
Data publicării
30.04.2026 11:15
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.986,30 RON

din 1.986,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.