Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa Pedrollo SUMER 4 SR10/18-N - PD

Număr anunț
DA40287161
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
Furnizor / câștigător
HIDROPUMP SRL (CUI RO13250777)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.610 RON
Valoare atribuită
6.610 RON
Data publicării
30.04.2026 10:23
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.610 RON

din 6.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.