Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente si mentenanta aparat de automat de parcare

Număr anunț
DA40286745
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
ID SYSTEM SRL (CUI RO18321283)
Cod CPV
72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.850 RON
Valoare atribuită
11.850 RON
Data publicării
30.04.2026 10:10
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.850 RON

din 11.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.