Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistență tehnică pentru întocmirea situațiilor financiare individuale IFRS la 31.12.25

Număr anunț
DA40281476
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
PROPRIETATI FINCONTA SRL (CUI RO35839375)
Cod CPV
72221000-0 · Servicii de consultanta privind analiza economica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.200 RON
Valoare atribuită
33.200 RON
Data publicării
29.04.2026 14:47
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.200 RON

din 33.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.