Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet echipamente protectie ADV1526133
- Număr anunț
- DA40280049
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
- Furnizor / câștigător
- MULTIPASS TRADING SRL (CUI 12139119)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.995,10 RON
- Valoare atribuită
- 8.995,10 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 13:46
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.995,10 RON
din 8.995,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro