Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii acces ZOOM 12 luni + 1 luna

Număr anunț
DA40284621
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE DIN ROMANIA (CUI 41433222)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860 RON
Valoare atribuită
860 RON
Data publicării
30.04.2026 08:43
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

860 RON

din 860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.