Ofertă acceptată
Cumpărare directă
P00019 DR Bucuresti - Spray impotriva viespilor si spray impotriva gandacilor
- Număr anunț
- DA40284889
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476,04 RON
- Valoare atribuită
- 476,04 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 08:56
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
476,04 RON
din 476,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro