Număr anunț
DA40290087
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI RO13852128)
Furnizor / câștigător
AUTO EXPERT SRL (CUI RO15586219)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.023 RON
Valoare atribuită
4.023 RON
Data publicării
30.04.2026 12:03
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.023 RON

din 4.023 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.