Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saiba plata M16
- Număr anunț
- DA40284799
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 44531700-8 · Articole cu filet din fier sau din otel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63 RON
- Valoare atribuită
- 63 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 08:52
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63 RON
din 63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro