Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REABILITARE RETEA DE ALIMENTARE CU APA CU EXECUTIE DE BRANSAMENTE SI INSTALARE CAMINE

Număr anunț
DA40292405
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
OLTEAN DEKORA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41257150)
Cod CPV
45232100-3 · Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
837.927,54 RON
Valoare atribuită
837.927,54 RON
Data publicării
30.04.2026 13:31
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

837.927,54 RON

din 837.927,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.