Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MULTIFUNCTIONALA LASER COLOR XEROX
- Număr anunț
- DA40290870
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- GAFI PRODCOM SRL (CUI 15198420)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.783,47 RON
- Valoare finală
- 5.783,47 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 12:34
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.