Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REABILITARE RETEA DE ALIMENTARE CU APA CU EXECUTIE DE BRANSAMENTE SI INSTALARE CAMINE
- Număr anunț
- DA40258815
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- OLTEAN DEKORA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41257150)
- Cod CPV
- 45232100-3 · Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 837.927,54 RON
- Valoare finală
- 837.927,54 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 15:40
- Data finalizării
- 30.04.2026 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.