Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie - Construire camine de vana si inlocuire vane in camine existente- Com Carcea

Număr anunț
DA40256749
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
AQUAGAZ CONSTRUCT S.R.L. (CUI 50348827)
Cod CPV
45232100-3 · Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233.906,50 RON
Valoare atribuită
233.906,50 RON
Data publicării
27.04.2026 14:00
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233.906,50 RON

din 233.906,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.