Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMPIPLUS 1000mg/500mg
- Număr anunț
- DA40281232
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Lipova (CUI 3518806)
- Furnizor / câștigător
- FARMADO EXIM SRL (CUI RO34158855)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.544 RON
- Valoare atribuită
- 2.544 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 14:37
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.544 RON
din 2.544 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro