Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunț atribuire licitație vânzare lot 42 Velnița Pepinieră

Număr anunț
DA40275816
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,64 RON
Valoare atribuită
125,64 RON
Data publicării
29.04.2026 11:11
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,64 RON

din 125,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.