Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAME TABLOU

Număr anunț
DA40290724
Autoritate contractantă
OPERA BRASOV (CUI 4317746)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39298100-8 · Rame pentru fotografii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85,95 RON
Valoare atribuită
85,95 RON
Data publicării
30.04.2026 12:29
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85,95 RON

din 85,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.