Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII AFISAJ, REFERAT 2198 / 23.04.2026, 1900 / 07.04.2026

Număr anunț
DA40283071
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
Furnizor / câștigător
CULTURAE OFFICIA S.R.L. (CUI 48674732)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.944 RON
Valoare atribuită
3.944 RON
Data publicării
29.04.2026 16:12
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.944 RON

din 3.944 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.