Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii educationale si culturale luna MAI

Număr anunț
DA40283538
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MAICA DOMNULUI (CUI 23998423)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA ARTA SI CULTURA "ACTIV" (CUI 48933446)
Cod CPV
80410000-1 · Servicii scolare diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220.200 RON
Valoare atribuită
220.200 RON
Data publicării
29.04.2026 17:37
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 18:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220.200 RON

din 220.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.