Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
Continuare lucrari aferente obiectivului de investitie : “MODERNIZARE, EXTINDERE ȘI REFUNCȚIONALIZARE CONSTRUCȚIE EXISTENTĂ, REGIM DE ÎNĂLȚIME EXISTENT – PARTER, FUNCȚIUNE ACTUALĂ PIAȚĂ AGROALIMENTARĂ, REGIM DE ÎNĂLȚIME PROPUS P+1E, FUNCȚIUNE PROPUSĂ – COMERȚ – CENTRU COMERCIAL”
- Număr anunț
- SCN1176521
- Autoritate contractantă
- ORASUL BAILE HERCULANE (PRIMARIA BAILE HERCULANE) (CUI 3227920)
- Cod CPV
- 45213111-4 · Lucrari de constructii de centre comerciale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 904.181,60 RON
- Valoare atribuită
- 885.065,64 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2026 16:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1136056
- Termen limită
- 07.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273646
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_de_sarcini_exec_lucrari_Centru_Comercial_Baile_Herculane.docx.p7s
- CONSTRUIRE FUNCTIUNE PROPUSA COMERT- CENTRU COMERCIAL P+1E - FARA VALORI s.pdf
- Formulare_Orasul_Herculane.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273646.pdf
- model_contract_lucrari.docx.p7s
- PREDARE ARH.zip
- PREDARE INGINERIE.zip
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BACKUP TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25890788
Valoare atribuită
885.065,64 RON
din 904.181,60 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 19.115,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.