Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de telefonie fixă, internet și transmisie programe de televiziune

Număr anunț
DA40287387
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL PENTRU JOCURI DE NOROC (CUI 31717537)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.361,84 RON
Valoare atribuită
17.361,84 RON
Data publicării
30.04.2026 10:30
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.361,84 RON

din 17.361,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.