Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringa/Seringi 50 - 60 ml / TIP GUYON ptr alimentatie / irigatii BIOSAFE
- Număr anunț
- DA40283851
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 42122230-1 · Pompe de dozare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52 RON
- Valoare atribuită
- 52 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 07:17
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52 RON
din 52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro