Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de secretariat
- Număr anunț
- DA40267199
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
- Furnizor / câștigător
- VELCIU ELENA-MARILENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 41279469)
- Cod CPV
- 79500000-9 · Servicii de asistenta in birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.499,52 RON
- Valoare atribuită
- 7.499,52 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 13:17
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.499,52 RON
din 7.499,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro