Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spalat autospeciale Politia Locala - APRILIE 2026

Număr anunț
DA40287151
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE POLITIE LOCALA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 17098648)
Furnizor / câștigător
CAR WASH DEN SRL (CUI 27423410)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.052 RON
Valoare atribuită
2.052 RON
Data publicării
30.04.2026 10:23
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.052 RON

din 2.052 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.