Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII DE VERIFICARE, MENTENANTA, INTRETINERE SI REPARATII MEDIST
- Număr anunț
- DA40251103
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST S.R.L. (CUI RO6705884)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 10:19
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 07:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro