Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicina de urgenta

Număr anunț
DA40249276
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
TENE ADINA FLORENTINA PFI (CUI 53290967)
Cod CPV
85121200-5 · Servicii prestate de medici specialisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.200 RON
Valoare atribuită
9.200 RON
Data publicării
27.04.2026 09:03
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.200 RON

din 9.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.