Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de vânzare în cadrul magazinului de suveniruri al MNINGA
- Număr anunț
- DA40283510
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
- Furnizor / câștigător
- BELLANTHUDA ACHCHIGE MARIA-LARISA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 50826999)
- Cod CPV
- 55900000-9 · Servicii de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.245 RON
- Valoare atribuită
- 7.245 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 17:30
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 16:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.245 RON
din 7.245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro