Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii mentenanță programe Avansis, Avandoc

Număr anunț
DA40291791
Autoritate contractantă
R4245178 MUNICIPIUL TOPLITA
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI RO12448483)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91.972,40 RON
Valoare finală
91.972,40 RON
Data publicării
30.04.2026 13:09
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.