Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de închiriere vehicul cu sofer, deplasare la Tg.Secuiesc, ech.baschet U13,1-3 mai

Număr anunț
DA40286220
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV VALCEA-1924 (CUI 46628250)
Furnizor / câștigător
BUS GLASS S.R.L. (CUI RO15458333)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.710,74 RON
Valoare atribuită
3.710,74 RON
Data publicării
30.04.2026 09:52
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.710,74 RON

din 3.710,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.