Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet de autocar Sibiu-Budapesta si retur 03.05.2026-10.05.2026, conform ADV1526755/28.04.2026
- Număr anunț
- DA40279803
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
- Cod CPV
- 60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540 RON
- Valoare atribuită
- 540 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 13:36
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
540 RON
din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro