Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii operare date

Număr anunț
DA40291628
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
Furnizor / câștigător
NB CONSULT PRO S.R.L. (CUI 53269299)
Cod CPV
72312000-5 · Servicii de introducere de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
30.04.2026 13:02
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.