Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HTML
- Număr anunț
- DA40287390
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
- Furnizor / câștigător
- WHITE IMAGE LOYALTY SRL (CUI RO31146120)
- Cod CPV
- 72412000-1 · Furnizori de servicii de posta electronica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.220 RON
- Valoare atribuită
- 8.220 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 10:30
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 16:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.220 RON
din 8.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro