Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masti chirurgicale, medicale ( masca chirurgicala ), 3 pliuri, tip II , filtrare > 98%, aviz ANMDM

Număr anunț
DA40286262
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320 RON
Valoare atribuită
320 RON
Data publicării
30.04.2026 09:54
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320 RON

din 320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.