Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza, protectie, control acces

Număr anunț
DA40294487
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CENTRALA, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978311)
Furnizor / câștigător
SOFPREST PROTECT SECURITY S.R.L. (CUI RO32552100)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.054,55 RON
Valoare atribuită
8.054,55 RON
Data publicării
30.04.2026 14:56
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.054,55 RON

din 8.054,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.