Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii juridice

Număr anunț
DA40270791
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
Furnizor / câștigător
COPOIU A. LUCIAN-ŞTEFAN - CABINET DE AVOCAT (CUI 19952142)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
28.04.2026 15:55
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.