Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aditional de prelungire a contractului cu nr. 3103 din 31.03.2025 pentru luna mai 2026
- Număr anunț
- DA40286115
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL BOLDESTI-SCAENI (CUI 29002174)
- Furnizor / câștigător
- ACTIS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14926924)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55 RON
- Valoare atribuită
- 55 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 09:49
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55 RON
din 55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro