Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de conservare preventivă

Număr anunț
DA40283596
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
Furnizor / câștigător
ALEXA OANA-PAULINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38069351)
Cod CPV
92521210-4 · Servicii de conservare a obiectelor de expozitie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.350 RON
Valoare atribuită
28.350 RON
Data publicării
29.04.2026 18:10
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.350 RON

din 28.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.