Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA40293050
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Agricol M Kogalniceanu Miroslava (CUI 4541890)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.614,31 RON
Valoare atribuită
2.614,31 RON
Data publicării
30.04.2026 13:56
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.614,31 RON

din 2.614,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.