Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POLIZOR UNGHIULAR PANZER 18V PTAG -ref.3888 - Ctr.PS - FACTURA SA FIE EMISA CU CF RO23828488
- Număr anunț
- DA40293892
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153,72 RON
- Valoare atribuită
- 153,72 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 14:30
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 18:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
153,72 RON
din 153,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro