Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie sistem back-up imutabil
- Număr anunț
- DA40289181
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163.550 RON
- Valoare atribuită
- 163.550 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 11:31
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163.550 RON
din 163.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro